Nazywam się Karina Patulska i jestem autorką bloga, którego właśnie przeglądasz. Odkąd pamiętam moda zawsze wzbudzała moje zainteresowanie. Kilka lat temu wpadłam na, jak się okazało całkiem sensowny, pomysł założenia tej strony. Dziś z dumą oświadczam, że nawet moja leniwa natura i wrodzone skłonności do rezygnowania nie przeszkodziły mi w dotarciu do tego punktu, który obecnie zajmuję w blogowym świecie. 
 
Od samego początku zależało mi na promowaniu dobrej jakości ubrań i dodatków, ponadczasowego stylu w prosty i przystępny sposób. Jednocześnie staram się nie ograniczać, dlatego ciągle eksperymentuję, bawię się trendami i czerpię garściami z tego, co naprawdę lubię robić. Wychodzę z założenia, że nie ma czegoś takiego jak kolor, krój odpowiedni, czy nieodpowiedni dla danej osoby. Są tylko te trudniejsze i łatwiejsze.
 
Urodziłam się w USA, ale moi rodzice przeprowadzili się gdy skończyłam pięć lat. Kocham zwierzęta, zwłaszcza koty. Sama jestem właścicielką trzech kochanych rozrabiaków. Uwielbiam oglądać filmy, podróżować i oczywiście robić zakupy. Jestem też ogromnym łasuchem, fanką piłki nożnej i dobrego jedzenia. Znajdziesz tutaj posty z moimi stylizacjami, sporo inspiracji, recenzji kosmetyków, ale nie tylko. Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie lub jeśli po prostu chcesz się przywitać, zostaw komentarz albo napisz do mnie wiadomość. Z przyjemnością odpowiem.

 
ENGLISH VERSION

I’m Karina Patulska and I’m the author of the blog you are currently visitng. Since I remember I’ve always been intrested in fashion. A few years ago I came up with an idea, which turned out to be quite reasonable, to create this site. Today I can proudly admit that even my lazy nature and my inborn tendency to giving up hasn’t disturbed me to reach the current position in blogosphere.
 
Since the beginning I wanted to promote good quailty clothes, accessories and timless style in affordable way. At the same time I’m trying not to limit myself so I constantly experiment with trends and enjoy what I really like doing. I believe that there are no such things like sutiable colour or cut for a certain person, there are only these more difficult and easier to wear.
 
I was born in the USA but my parents move out when I was 5. I love animals, especially cats. I own three lovely troublemakers. I love watching movies, travelling and shopping of course. I also have sweet tooth and I’m a fan of good food and football. You will find here posts with my outfits, a lot of inspiration, beauty reviews and more. If you have some questions, sugesstions or you just want to say hello leave a comment or message me. I will reply with pleasure.