COAT – TOMMY HILFIGER
JUMPER – MBYM
JEANS – CHEAP MONDAY
BOOTS – MARC O’POLO
BAG – DKNY
SOCKS – BIRKENSTOCK
HAT – H&M

 
Jak ja uwielbiam te zdjęcia! Wszystko za sprawą zwierzaków. Jeżeli będziecie kiedyś w Aarhus, to koniecznie musicie odwiedzić park Marselisborg. Idealne miejsce dla małych i dużych. Spacer ścieżkami tego lasu to niezwykła przygoda. Nigdy wcześniej nie miałam okazji, zobaczyć z tak bliskiej odległości jeleni i sarenek, nie mówiąc już o tym żeby je dotknąć, czy pogłaskać. Zwierzęta są całkowicie oswojone i wręcz szukają kontaktu z ludźmi, gdyż często dostają smakołyki w postaci marchwi oraz jabłek. Dokładnie naprzeciwko znajdziecie natomiast plażę i przepiękny widok na morze. Za to właśnie kocham Danię. Bliskość z naturą na każdym kroku, nawet w wielkim mieście.

Dzisiejsza stylizacja zdecydowanie schodzi na dalszy plan. Postawiłam na wygodę. Strasznie polubiłam ten płaszczyk. Jest mega cieplutki i uroczy, jak pluszowy miś.
 

Leave a Reply

  • (will not be published)

6 Comments

  1. Pięknie. Zazdroszczę tak bliskiego kontaktu ze zwierzaczkami. Nie mogłam przekonać się do płaszczyków tego typu, ale dzięki Tobie na pewno to się zmieni. Czy mogłabyś podzielić się jakiego bronzera i różu używasz? Dziękuje.

  2. Cudne, przepiękne i rewelacyjne zdjęcia! Niesamowity klimat, oczu nie można oderwać od tych zwierzaczków 🙂

  3. Przepiękne zdjęcia! 🙂 Przy okazji, bardzo podoba mi się Twój płaszcz i torebka.

  4. Nie powiedziałabym, ze stylizacja schodzi na dalszy plan – jest idealna w tej scenerii i w takich warunkach, jakie teraz panują w Polsce 😀 Świetnie wyglądają te wysokie skarpety do takich mocnych butów, a płaszczyk naprawdę jest obłędny! Zresztą, jak cała sesja – zwierzaki zdecydowanie zrobiły robotę :3
    Pozdrowienia!