TOP – FILLES A PAPA
TROUSERS – NIKE
BACKPACK – TOMMY JEANS
SHOES – FILA
BRACELETS – FOSSIL

Tym razem będzie na sportowo! Ten zestaw kompletnie różni się od ostatnich, jakie zamieszczałam na blogu, ale mam nadzieję, że także Wam się spodoba. Cała stylizacja jest mega wygodna i idealna na co dzień. Generalnie jest tak, że zawsze noszę dziewczyńskie i obiektywnie ładne rzeczy, ale dziś jakoś tak wyszło i… no, sami zobaczcie. Góra stylówki jest ok, ale co powiecie na tatuśkowe buty? Trend na tzw. „dad shoes” trwa w najlepsze już od jakiegoś czasu. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli butów tego typu z całą pewnością jest Triple S od Balenciagi. Nie jestem jednak na tyle dużą maniaczką sportowego stylu, żeby wydać na takie małe paskudy trzy koła. Dlatego postawiłam na znacznie tańszą alternatywę, ale cały czas utrzymaną w podobnym, brzydkim stylu.

Jestem ciekawa, co myślicie o tym zestawie i nieco dziwnym trendzie na nieładne obuwie. Dajcie znać w komentarzach. 😉

ENGLISH VERSION


It’s an athleisure time! This outfit is completely different than my recent ones posted here but I hope you will like too. The entire outfit is super comfortable and perfect for everyday use. In general, I always wear girly and objectively pretty clothes but today it has just turned out like this… just look. The upper part is ok but what do you think about those shoes? This trend for dad shoes has been in fashion for some time now. One of the most recognizable ones are for sure Triple S by Balenciaga. I’m not that of a sports style maniac to spend for those ugly shoes 3 thousand quids.

Therefore, I bought a much cheaper alternative but still in the same, similar, ugly style. 😉

Leave a Reply

 • (will not be published)

9 Comments

 1. Co robisz ze masz tak piękny brzuszek ?:)) chciałabym dostać instrukcje :p

 2. Rewelacyjny zestaw w sportowym stylu. Poza tym, świetne zdjęcia i super figura. Jeśli chodzi o trend na te buty, to bardzo mi się nie podoba. Twoje są naprawdę ładne, ale te, które przewijają się od projektantów, to jakaś masakra. 😉

  • Hmm, to chyba nie jest skomplikowane sformułowanie – ubrania, które przez większość ludzi są uważane za ładne. 😉

  • Nie istnieje nic, co byloby obiektywnie ladne. Wiec skomplikowane sformulowanie to to nie jest,jedynie nieporawne 😉

  • Naprawdę nigdy nie słyszałaś takiego sformułowania? lol

 3. seems like this will be my favorite outfit from now on.
  Regards.