DRESS – BIK BOK
BOOTS – CALVIN KLEIN JEANS
BACKPACK – REBECCA MINKOFF
BELT – HUGO BOSS
SUNNIES – RAY-BAN

Malownicze wioski, piękne, złote pola uprawne, mnóstwo zwierząt wypasanych na wolnym wybiegu, a w tle ogromne wiatraki. Ot, cała Dania. Piękna w swej prostocie. Kto miał okazję odwiedzić ten kraj, wie, jak dużą uwagę przykłada się tutaj do ekologii i ochrony środowiska. Korzystając z okazji, dzisiaj na zdjęciach właśnie takie sielankowe, duńskie klimaty. Myślę, że lekka i zwiewna sukienka w drobne kwiaty wygląda świetnie w tej scenerii. Żółty to zdecydowanie mój ulubiony kolor tego lata.

ENGLISH VERSION


Picturesque villages, gorgeous golden fields, and plenty of animals on the open runs with massive fans in the background. There it is, Danemark. Beautiful in its simplicity. Those who had a chance to see this country know how important here is the environment and its protection. Having an opportunity to be here, we did pictures in such idyllic, Danish vibes. I think this light dress in a fine flower pattern, looks perfect in such scenery. Yellow is definitely my favorite color during this summer.

Leave a Reply

 • (will not be published)

12 Comments

 1. swietna stylizacja 😉 można jeszcze gdzies dorwac ta sukienkę?:)

  • Dziękuję! :* Ojjj, ciężko będzie. Może eBay?

 2. Śliczna sukienka! Bardzo podobają mi się też zdjęcia i oczywiście fryzura. 🙂

  • Trochę wiało – jak to w Danii – ale dzięki temu, że loki są lekko potargane, zdjęcia mają jeszcze fajniejszy klimat. 😉

 3. Piękne zdjęcia jak zawsze 😍
  Czy opuściłaś Kraków i na stałe przeprowadziłaś się do Danii? 😊

  • Niedługo wracam, ale kiedyś – kto wie, może przeprowadzę się na stałe. 😉

 4. Zakochałam się w sukience! <3
  Karina, jakiej muzyki słuchasz? Wymienisz swoje ulubione zespoły/artystów? 😀

 5. Zaglądam tutaj regularnie od bardzoooo dawna 🙂 Jestem pod wrażeniem Twoich stylizacji i tego jak świetnie też dbasz o siebie.
  Sukienka jest przepiękna! Cudny kolor.
  Wybacz babską ciekawość, ale czym zajmujesz się na co dzień ? Pytam bo ceny prezentowanych przez Ciebie ubrań czy dodatków często zwalają z nóg.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂